(۰)
سبد خرید

لطفا کمی صبر کنید ...

بعدی قبلی

Skip to News

 

نرم افزار جمع آوری شماره موبایل و ایمیل Fast Click (سریع و دقیق)

 

۱- امکان جمع آوری شماره موبایل و ایمیل از سطح سایتها

نرم افزار فست کلیک با سرعت و دقت بالا به دو شکل به جمع آوری اطلاعات از سطح سایت هامی پردازد

 -  با دادن یک یا چند کلمه کلیدی در میان موتورهای جستجوی معروف به استخراج اطلاعات می پردازد

 - با دادن نام یک یا چند سایت به جمع آوری اطلاعات آن سایتها می پردازد.

 

۲- امکان تشخیص و جمع آوری شماره های فارسی

اگر شما با نرم افزارهای خارجی در این زمینه کار کرده باشید، حتما متوجه این شده اید که آنها قادر به تشخیص شماره هایی که به صورت اعداد فارسی نوشته شده اند (برای مثال ٠٩١٢١٢٣٤٥٦٧) نمی باشند. شما با استفاده از نرم افزار فست کلیک می توانید اطلاعات اینگونه سایت ها را جمع آوری نمایید.

 

۳- امکان تعریف چندین پروژه همزمان جهت جمع آوری اطلاعات

با کمک این ویژگی شما می توانید بطور همزمان چندین سایت و یا کلمه کلیدی را در موتور های جستجوی مختلف جستجو نمایید. Fast Click همچنین امکان توقف کامل، مکث یا ادامه دادن هر پردازش در هر لحظه را فراهم می کند. برای مثال در مواقعی که شما چندین پردازش در حال اجرا دارید و همزمان با مرورگر خود در اینترنت کار می کنید می توانید برخی پردازش های غیر ضروری را برای مدتی غیرفعال (مکث) نمایید. شما در هر زمان می توانید پردازش مذکور را فعال نمایید.

 

۴- امکان تعیین نوع شماره موبایل های دریافتی و همچنین پیش شماره آنها (برای مثال می توان نرم افزار را طوری تنظیم کرد که فقط شماره های یک شهر یا یک استان خاص را استخراج کند)

این ویژگی برای محلی سازی اطلاعات پیدا شده بسیار مفید است. به کمک این ویژگی شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود را که مربوط به شهر یا استان خاصی است لیست نمایید. همچنین می توانید با مشخص کردن پیش شماره تلفن های همراه، اطلاعات را بر اساس اپراتور های مورد نظر دسته بندی کنید. نرم افزار می تواند شماره های فارسی و انگلیسی را نیز جمع آوری نماید.

 

۵- امکان ذخیره اطلاعات بصورت Excel, Text,HTML و جداسازی بصورت دلخواه، مناسب برای ارسال از طریق پنل های SMS

پشتیبانی از فرمت داده های بسیار پرکاربرد به شما این امکان را می دهد که از اطلاعات پیدا شده خروجی گرفته و به نرم افزارهای دیگر منتقل کنید یا در اسناد فایلی مختلفی دسته بندی و نگه داری نمایید. همچنین می توانید داده های مربوط به شماره های تلفن همراه را با فرمت Excel استخراج نموده و در پنل های SMS استفاده نمایید.

 

۶- قابلیت پردازش همزمان صفحات، اجتناب از بررسی های غیر ضروری و بهینه سازی حافظه

در طراحی این نرم افزار حداکثر تلاش جهت بهینه نمودن برنامه برای اجرای چندین پردازش همزمان بوده است. بدیهی است که قدرت و سرعت خروجی به پارامترهای مختلفی از جمله قدرت سخت افزاری سیستم شما مانند میزان حافظه و سرعت پردازنده، و همچنین پهنای باند اینترنت و شرکت خدمات اینترنتی، وابسته است.

 

۷- به روز رسانی خودکار

چنانچه امکانات جدیدی به برنامه اضافه شود و یا در نرم افزار بهینه سازی صورت گیرد ، نرم افزار بصورت خودکار از طریق اینترنت به روزرسانی می شود.

 

٨- مدیریت اطلاعات

در بخش مدیریت اطلاعات کاربر می تواند اطلاعات استخراج شده را بر اساس پیمایشهای انجام شده گروه بندی نماید. این قابلیت از آنجا حائز اهمیت است که کاربر در طول زمان می خواهد یک پیام را به بانکهای اطلاعاتی، که با کلمات کلیدی متفاوت بدست آمده، یکبار ارسال نماید. و یا اینکه با برنامه ریزی معینی در دوره های زمانی مشخصی یک پیام را می خواهد چندین بار ارسال کند.

 

نرم افزار دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشد.

دانلود نسخه آزمایشی نرم افزار Fast Click

هزینه برنامه پس از تحویل توسط مأمور پست دریافت می گردد.

Fast Click (سریع و دقیق)
این محصول به مبلغ 95000 تومان ارایه می شود
خرید محصول

آنلاین ملک : نرم افزار جامع مشاورین املاک


آنلاین ملک:نرم افزار جامع مشاورین املاک

رایگان، ساده، زیبا، پیشرفته

Fast Click


فست کلیک

نرم افزار جمع آوری کننده شماره موبایل و ایمیل

ایران نمایه


ایران نمایه کشوری

بانک جامع اطلاعات مشاغل و اصناف کشور

برنامه مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار حسابداری جامع هزاره


نرم افزار جامع حسابداری هزاره

انجام امور فروش، حسابداری و انبارداری. (به زودی)