(۰)
سبد خرید

لطفا کمی صبر کنید ...

بعدی قبلی

Skip to News

اطلاعات مشاغل، اصناف و کارخانجات کشور

نرم افزار بانک اطلاعات و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

 

افزایش فروش با تبلیغات و بازاریابی هدفمند

روش تبلیغات و بازاریابی هدفمند یک روش تست شده است که در حال حاضر توسط مراکز گوناگونی در حال استفاده بوده و موفقیت استفاده از این روش به اثبات رسیده است . آنچه مسلم است در دنیای مدرن امروز که عصر انفجار اطلاعات نامیده شده ، تبلیغات پراکنده برای اقشار مختلفی که روزانه با انبوهی از تبلیغات سر و کار دارند ، دیگر کارساز نبوده و می بایست از راهکارها و روشهای نوین بهره برد . روشی که بتواند فرد را در موقعیت متفاوتی قرار داده و بیشترین تاثیر را در کمترین زمان از خود بر جای گذارد .در این روش با استفاده از بانکهای اطلاعاتی جامع از مشاغل و اصناف مختلف و سیستم مدیریت فایلینگ قدرتمند در وقت و هزینه صرفه جویی کرده به طوری که در زمان کوتاه ، سود سرشاری برای کسب و کار خود می توانید فراهم کنید.

بانک جامع اطلاعات مشاغل ، اصناف و کارخانجات کشور

ایران نمایه دارای بیش از یک میلیون و دویست هزار بانک اطلاعات در 300 رسته شغلی بوده و به عنوان جامعترین بانک اطلاعات مشاغل در کشور مطرح می باشد .

اطلاعات کاملی از مشاغل کشور شامل مشخصات : نام مدیر ، نام واحد صنفی ، نوع واحد صنفی ،شهر ، آدرس دقیق و شماره تماس

 مرکز ایران نمایه در راستای گسترش سیستمهای نوین فروش و بازاریابی قیمت برنامه بانک اطلاعات و مدیریت ارتباط با مشتری به یک پنجم قیمت عرفی بازار ارائه می نماید. به طوری که با توجه به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و سایر امکانات، می توان گفت که بانک های اطلاعاتی به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد.

توجه: کلیه بانکهای اطلاعاتی در داخل نرم افزار مدیریت فروش و بازاریابی(CRM) قرارداده شده ، که دارای قابلیتهای گسترده ای جهت مدیریت بانکهای اطلاعاتی ، می باشد.

 

مشخصات نرم افزار بانک اطلاعات و مدیریت ارتیاط با مشتری(CRM)

 

- دارا بودن یک میلیون دویست هزاربانک اطلاعاتی اصناف ، مشاغل و کارخانجات کشور در 300 رسته شغلی

- قابلیت ارسال و دریافت پیامک (SMS) از طریق اتصال گوشی همراه و یا GSM مودم به کامپیوتر

ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی به اصناف ، مشاغل و کلیه مشتریان ثبت شده با امکان گزارش تحویل پیامک ، ذخیره پیامکهای ارسالی و دریافتی ، ایجاد شماره همراه در بازه مشخص شده ، حذف شماره های تکراری و ناقص

ثبت تاریخ تولد و ازدواج در دفتر تلفن و ارسال پیامک تبریک به متولدین و مزدوجین روز

ثبت اطلاعات

امکان ثبت اطلاعات مشتریان ، مشاغل ، شرکتها و ... با مشخصات کامل و همچنین درج نام بازاریاب ، محصولات ارسال شده ، مکالمات صورت گرفته، مکاتبات انجام شده و ... جهت انجام امور بازاریابی و فروش ، سطح بندی مشتریان ، تعریف و اضافه کردن گزینه های مورد نیاز ، نحوه آشنایی مشتری و ...

تشخیص اطلاعات تکراری بصورت هوشمند در هنگام ثبت اطلاعات مشتری و همچنین در صفحه نتایج جستجو

جستجوی اطلاعات

امکان جستجو بر روی کلیه پارامترها (نام مدیر ، نام واحد ، شماره تماس ، شهر ، آدرس ، شغل مربوطه ، مکاتبات انجام شده ، تماسهای صورت گرفته و ...) ، امکان جستجو بر روی اطلاعات بصورت معکوس (تماس گرفته نشده ها ، مکاتبه نشده ها)

انجام گزارشگیری پیشرفته جهت تحلیل فروش و مدیریت بازار

یک مدیر باید بداند: از هر محصول چه میزان فروش داشته؟ هر کدام از مشتریان چه میزان خرید داشته اند؟ در کدام شهرها بیشترین فروش صورت گرفته است؟ و هر بازاریاب چه میزان محصول به فروش رسانده است؟

مدیریت بانکهای اطلاعاتی

کاربر پس از انجام جستجو بر روی بانکهای اطلاعاتی ، در قسمت نتایج جستجو می تواند این گزینه ها را مشخص نماید: مکالمات و مکاتباتی صورت گرفته ، بازاریابیهای انجام شده ، محصولات ارسال شده ،ثبت تاریخ قرار ملاقاتها و پیگریها برای مشتری مربوطه و ...

برنامه ریزی روزانه و یادآوری کارها

کلیه کارها و برنامه ها شامل قرار تماسها ، قرار ملاقاتها ، پیگیریها ، چکها و ... در این بخش ثبت شده و در روز و ساعت تعیین شده یاد آوری می شود. همچنین کاربر می تواند مشخص کند که یادآوری بصورت هفتگی ، ماهیانه و یا سالیانه در روز معیینی تکرار شود.

سایر امکانات

امکان پرینت اطلاعات با سه طرح مختلف ( نامه ، لیستی ، بسته پستی ) ، ثبت چک و پرینت بر روی انواع چک، اضافه کردن اطلاعات بصورت گروهی از فایل اکسل، دفتر تلفن پیشرفته ، پشتیبان گیری از اطلاعات ، تعریف چندین کاربر، ارسال فکس ، تغییر رنگ برنامه به 210 حالت ، نصب بر روی تمامی انواع ویندوز و ...

نرم افزار به صورت آفلاین(بدون نیاز به اینترنت) قابل استفاده می باشد

نرم افزار دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشد.

* بانکهای اطلاعاتی موجود در نرم افزار مربوط به اواخر سال 89 بوده و به صورت رایگان در نرم افزار قرار داده شده است.

هزینه برنامه پس از تحویل توسط مأمور پست دریافت می گردد.

ایران نمایه کشوری
نرم افزار بانک اطلاعات و مدیریت ارتباط با مشتری
اطلاعات مشاغل، اصناف و کارخانجات کل کشور
این محصول به مبلغ 65000 تومان ارایه می شود
خرید محصول

آنلاین ملک : نرم افزار جامع مشاورین املاک


آنلاین ملک:نرم افزار جامع مشاورین املاک

رایگان، ساده، زیبا، پیشرفته

Fast Click


فست کلیک

نرم افزار جمع آوری کننده شماره موبایل و ایمیل

ایران نمایه


ایران نمایه کشوری

بانک جامع اطلاعات مشاغل و اصناف کشور

برنامه مدیریت ارتباط با مشتری

نرم افزار حسابداری جامع هزاره


نرم افزار جامع حسابداری هزاره

انجام امور فروش، حسابداری و انبارداری. (به زودی)